Odpowiedzialność biura rachunkowego i samodzielnego księgowego.

0
739

Same początki każdej działalności gospodarczej nie należą do łatwych. Potrzeba dużo pracy, zaangażowania i wiary w sukces aby on przełożył się na rzeczywistość. My mamy wiarę w swoje możliwości oraz wizję naszego działania. Misją naszej firmy jest pomoc klientom. Jakim sposobem? Poradzimy tobie jakie biuro księgowe wybrać. Doradzamy ponieważ wiemy, które biuro rachunkowe jest sumienne w twoim mieście. Mając taką wiedzę i doświadczenie, możemy bezinteresownie państwu doradzić. Biuro rachunkowe Znany Księgowy od ponad 20 lat rozlicza firmy z całego kraju przyczyniając się do ich rozwoju czy wzrostu wartości. Biuro księgowe Znany Księgowy zaprasza serdecznie na swoją stronę www. Znajdziesz na niej nasze lokalizacje w których posiadamy partnerskie biura rozliczeniowe. Z naszych usług skorzystało już setki zadowolonych klientów. Biuro księgowe posiada swoją siedzibę w Żywcu na terenie województwa śląskiego ale swoje usługi świadczymy w całej Polsce. W naszym biurze rachunkowym każdy klient może skorzystać z dobrej oferty ubezpieczeń komunikacyjnych, na życie, majątkowych. Od początku działalności kładziemy duży nacisk na to by usługi świadczone były sumiennie, a zarazem terminowo. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Oferta księgowości naszego biura rachunkowego.

Firma zajmuje się świadczeniem sporego zakresu usług ekonomiczno-finansowych dla przedsiębiorstw, począwszy od pełnej obsługi w zakresie rachunkowości, kadr oraz płac ale także prawa podatkowego do analiz finansowych, rachunkowości zarządczej oraz doradztwa finansowego. Nasza oferta obejmuje pomoc przy kadrach czy płacach tj: sporządzanie deklaracji podatkowych od wynagrodzeń pracowniczych, przygotowanie list płac, przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, sporządzenie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rozliczanie umów zleceń i o dzieło, badanie prawidłowości rozliczeń w zusie, przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych oraz deklaracji do zusu, inne czynności wynikające z prawa pracy. Przykładowe koszty naszych usług: obsługa księgowa ryczałt od 80 zł; księga przychodów i rozchodów od 120 zł; księga handlowa od 500 zł. Dodatkowo oferujemy: obsługa kadrowa oraz zus; opłata za jednego pracownika 40 zł opłata za jedną umowę zlecenie 40 zł; zus – elektroniczny przekaz wliczone w abonament usługi. Klientom polecającym nasze biuro rachunkowe proponujemy 20 % rabatu przez 2 miesiące od podpisania umowy. Coraz więcej firm korzysta z możliwości takiego outsourcingu i chwali jego zalety. Stań się jednym z nich i sprawdź u nas na portalu, które biuro rozliczeniowe jest najlepsze wg klientów w twoim mieście. Napisz do naszego biura określając gdzie prowadzisz działalność a my umówimy państwa na spotkanie z naszym partnerskim biurem rozliczeniowym.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.